Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: I8WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Težina: | 0.49 kg |
| EAN: | 634868932342 |
| Dimenzije paketa: | 52 × 40 × 1,5 cm |
| Dizajnirano za modele: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22 |
| Materijal: | Hliník |
| Težina paketa: | 0,49 kg |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
