Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: L3WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 66 kg |
| EAN: | 634868929038 |
| Dimenzije: | 103 x 68 x 135 cm |
| Dimenzije paketa: | 103 x 72 x 57 cm |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Kotači: | 2 kolečka |
| Ostale značajke: | Technologie WiFIRE®, LCD displej |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 48 cm |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
| Težina: | 56 kg (netto) / 66 kg (brutto) |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
