Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: I3WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 55.4 kg |
| EAN: | 634868921223 |
| Dimenzije: | cca 104 × 68 × 125 cm |
| Dimenzije paketa: | cca 103 x 57 x 61 cm |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Kotači: | 2 kolečka |
| Napájení: | 230 V |
| Ostale značajke: | Technologie Advanced Grilling Logic |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 48 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 56 × 18 cm |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 230 °C |
| Težina: | 47 kg (netto) / 55,4 kg (brutto) |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
