Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: R8WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Težina: | 0.61 kg |
| EAN: | 634868932366 |
| Dimenzije: | 73,7 × 40,6 cm |
| Dimenzije paketa: | 72 × 40 × 1,5 cm |
| Dizajnirano za modele: | Peletový gril Traeger Pro 780 |
| Materijal: | Hliník |
| Težina paketa: | 0,61 kg |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
