Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: C8WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Težina: | 0.09 kg |
| EAN: | 634868932403 |
| Dimenzije: | 14,5 × 12,7 × 11 cm |
| Dimenzije paketa: | 15 × 13 × 11 cm |
| Dizajnirano za modele: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22, Peletový gril Traeger Pro 780, Peletový gril Traeger Ironwood 650, Peletový gril Traeger Ironwood 885 |
| Materijal: | Hliník |
| Težina paketa: | 0,09 kg |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
