Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: O3WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 79.8 kg |
| EAN: | 634868929021 |
| Další funkce: | Funkce TurboTemp |
| Dimenzije: | cca 127 x 68 x 138 cm |
| Dimenzije paketa: | cca 123 x 71 x 58 cm |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Kotači: | 4 (od toga 2 s kočnicom) |
| Ostale značajke: | Technologie WiFIRE®, LCD displej |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Paljenje: | Električni |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 76 × 48 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 76 × 18 cm |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
| Težina: | 66 kg (netto) / 79,8 kg (brutto) |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
