Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: X3WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 97 kg |
| EAN: | 634868935282 |
| Dimenzije: | cca 150 × 64 × 122 cm |
| Dimenzije paketa: | cca 109 x 57 x 82 |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 9 kg |
| Kotači: | 4 (od toga 2 s kočnicom) |
| Ostala oprema: | skladišnih prostora |
| Ostale značajke: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Vnitřní osvětlení grilovací komory, Režim Super Smoke, Digitální ovládací systém |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 46 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 56 × 25,5 cm |
| Teplotní rozsah: | 74 °C až 260 °C |
| Težina: | 90 kg (netto) / 97 kg (brutto) |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
