Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: 34WV100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 112.9 kg |
| EAN: | 634868935367 |
| Dimenzije: | 150 x 64 x 130 cm |
| Dimenzije paketa: | cca 110 x 59 x 122 cm |
| Druhé grilovací patro: | Každé grilovací patro 1561 cm² |
| Hlavní grilovací plocha: | 2555 cm² |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 10 kg |
| Kotači: | 4 kolečka |
| Napájení: | 230 V |
| Ostala oprema: | skladišnih prostora, Indukční vařič Traeger na boční části |
| Ostale značajke: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Vnitřní osvětlení grilovací komory, Režim Super Smoke, Technologie Downdraft Exhaust, Bluetooth sonda Traeger x Meater |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
| Težina: | 108 kg (netto) / 112,9 kg (brutto) |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
