Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: 1UQW100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 85 kg |
| EAN: | 634868954269 |
| Dimenzije: | cca 119 × 170 × 68,5 cm |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 11 kg |
| Kotači: | 4 kolečka |
| Ostala oprema: | skladišnih prostora |
| Ostale značajke: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Režim Super Smoke, Systém Pop-And-Lock, Digitální ovládací systém |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Površina za roštiljanje: | cca 6 260 cm² |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 80 × 47 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 78 × 33 cm |
| Teplotní rozsah: | 82 °C až 260 °C |
| Težina: | cca 79 kg |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
