Nema dostupnog opisa proizvoda
| Kod | Kod: ZTQW100101 |
|---|---|
| Naziv brenda: | Traeger |
| Kategorija: | Peletové grily |
| Težina: | 75 kg |
| EAN: | 634868954245 |
| Dimenzije: | cca 122 × 132 × 64 cm |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 11 kg |
| Kotači: | 2 kolečka |
| Ostale značajke: | Technologie WiFIRE®, Systém EZ-Clean, Systém Pop-And-Lock, Digitální ovládací systém |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Površina za roštiljanje: | cca 5 548 cm² |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 70 x 47 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 70 x 32 cm |
| Teplotní rozsah: | 80 °C až 260 °C |
| Težina: | cca 70 kg |
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
