Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: I8WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 634868932342 |
| Anyag: | Hliník |
| Csomag méretei: | 52 × 40 × 1,5 cm |
| Csomag súlya: | 0,49 kg |
| Modellekhez tervezve: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
