Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: I3WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 55.4 kg |
| EAN vonalkód: | 634868921223 |
| Csomag méretei: | cca 103 x 57 x 61 cm |
| Další vlastnosti: | Technologie Advanced Grilling Logic |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Kerekek: | 2 kolečka |
| Méretek: | cca 104 × 68 × 125 cm |
| Napájení: | 230 V |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 48 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 56 × 18 cm |
| Súly: | 47 kg (netto) / 55,4 kg (brutto) |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 230 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
