Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: L3WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 66 kg |
| EAN vonalkód: | 634868929038 |
| Csomag méretei: | 103 x 72 x 57 cm |
| Další vlastnosti: | Technologie WiFIRE®, LCD displej |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Kerekek: | 2 kolečka |
| Méretek: | 103 x 68 x 135 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 48 cm |
| Súly: | 56 kg (netto) / 66 kg (brutto) |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
