Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: R8WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Súly: | 0.61 kg |
| EAN vonalkód: | 634868932366 |
| Anyag: | Hliník |
| Csomag méretei: | 72 × 40 × 1,5 cm |
| Csomag súlya: | 0,61 kg |
| Méretek: | 73,7 × 40,6 cm |
| Modellekhez tervezve: | Peletový gril Traeger Pro 780 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
