Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: O3WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 79.8 kg |
| EAN vonalkód: | 634868929021 |
| Csomag méretei: | cca 123 x 71 x 58 cm |
| Další vlastnosti: | Technologie WiFIRE®, LCD displej |
| Egyéb jellemzők: | Funkce TurboTemp |
| Gyújtás: | Elektromos |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Kerekek: | 4 (ebből 2 fékes) |
| Méretek: | cca 127 x 68 x 138 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 76 × 48 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 76 × 18 cm |
| Súly: | 66 kg (netto) / 79,8 kg (brutto) |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
