Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: C8WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Súly: | 0.09 kg |
| EAN vonalkód: | 634868932403 |
| Anyag: | Hliník |
| Csomag méretei: | 15 × 13 × 11 cm |
| Csomag súlya: | 0,09 kg |
| Méretek: | 14,5 × 12,7 × 11 cm |
| Modellekhez tervezve: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22, Peletový gril Traeger Pro 780, Peletový gril Traeger Ironwood 650, Peletový gril Traeger Ironwood 885 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
