Descrierea produsului nu este disponibilă
| Cod | Cod: I8WV100101 |
|---|---|
| Numele mărcii: | Traeger |
| Categorie: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Greutate: | 0.49 kg |
| EAN: | 634868932342 |
| Conceput pentru modele: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22 |
| Dimensiunile pachetului: | 52 × 40 × 1,5 cm |
| Greutatea pachetului: | 0,49 kg |
| Material: | Hliník |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
