Browin 311006 - vertikální plnička klobás pro 5 kg masa

6 hodnocení

Vertikální plnička klobás pro 5 kg masa. Ideální pomocník pro domácí zpracování masa. 

2 799 Kč
Skladem (>5 ks)

Nenahraditelný pomocník při domácí výrobě uzenin – vertikální plnička se skvěle hodí pro přípravu domácích uzenin.
Vysoká kvalita – plnící válec je vyrobený z nerezové oceli. Součástí sady je také speciálně navržený píst odolný proti zlomení s odvzdušňovacím ventilem.
Až 6 nástavců – náš produkt se vyznačuje nejen promyšleným designem, ale také užitečným příslušenstvím, včetně 6 nástavců různých velikostí, díky kterým připravíte uzeniny o průměru 14 mm až 35 mm.
Snadná údržba – výrobek je nenáročný na údržbu – před každým použitím je třeba plničku důkladně umýt a poté na její vnitřní povrch natřít lžičkou jedlého oleje, který zajistí správný chod pístu a prodlouží životnost plničky přístroj.
Pohodlné použití – díky vertikálnímu uspořádání válce a také velké kapacitě (až 5 kg masa) je plnička velmi pohodlná na použití a s její pomocí připravíte solidní porci vašich oblíbených klobás najednou.


Sníte o domácích uzeninách bez konzervantů a zbytečných chemických přísad? Naše vertikální plnička je nepostradatelné zařízení, které se jistě bude hodit při výrobě domácích uzenin. Díky vysoké kvalitě nerezové oceli, ze které je plnicí válec vyrobený, stejně jako promyšlená konstrukce a speciálně navržený píst odolný proti ohybu. Píst je navíc vybaven odvzdušňovacím otvorem, díky kterému je vzduch vytlačován z pod pístu, nikoli do střeva. V sadě s naší narážečkou najdete 6 nástavců různých velikostí, které vám umožní vyrábět domácí výrobky o průměrech od 14 mm do 35 mm.
Před každým použitím je třeba plničku důkladně umýt a na její vnitřní povrch potřete lžičkou kuchyňského oleje. To je nezbytné pro zajištění správné funkce pístu a prodloužení životnosti zařízení.

Sada obsahuje:
- plničku
- 6 nástavců v různých velikostech: 14 mm, 18 mm, 21 mm, 25 mm, 29 mm, 35 mm
- 2 svorky pro připevnění plničky k desce stolu
- klika, šroub pro upevnění kliky
- návod k použití


Rozměry:
- délka: 26,4 cm
- šířka: 34,5 cm
- výška: 57,5 cm
- váha: 4,92 kg
- typ plnění: vertikální
- kapacita plničky: 5 kg

Kód Kód: 201
Jméno značky: Browin
Kategorie: Příprava a zpracování masa
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Délka:: 26,4 cm
Šířka:: 34,5 cm
Výška:: 57,5 cm
Váha:: 4,92 kg
Typ plnění:: vertikální
Kapacita plničky:: 5 kg