No product's description available
| Code | Code: I8WV100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Weight: | 0.49 kg |
| EAN: | 634868932342 |
| Designed for models: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22 |
| Materiál: | Hliník |
| Package weight: | 0,49 kg |
| Rozměry balení: | 52 × 40 × 1,5 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
