No product's description available
| Code | Code: I3WV100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Peletové grily |
| Weight: | 55.4 kg |
| EAN: | 634868921223 |
| Další vlastnosti: | Technologie Advanced Grilling Logic |
| Hmotnost: | 47 kg (netto) / 55,4 kg (brutto) |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Napájení: | 230 V |
| Rozměry: | cca 104 × 68 × 125 cm |
| Rozměry balení: | cca 103 x 57 x 61 cm |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 48 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 56 × 18 cm |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 230 °C |
| Wheels: | 2 kolečka |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
