No product's description available
| Code | Code: X3WV100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Peletové grily |
| Weight: | 97 kg |
| EAN: | 634868935282 |
| Další vlastnosti: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Vnitřní osvětlení grilovací komory, Režim Super Smoke, Digitální ovládací systém |
| Další vybavení: | odkládací plochy |
| Hmotnost: | 90 kg (netto) / 97 kg (brutto) |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 9 kg |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry: | cca 150 × 64 × 122 cm |
| Rozměry balení: | cca 109 x 57 x 82 |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 46 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 56 × 25,5 cm |
| Teplotní rozsah: | 74 °C až 260 °C |
| Wheels: | 4 (2 with brake) |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
