Descrierea produsului nu este disponibilă
| Cod | Cod: C8WV100101 |
|---|---|
| Numele mărcii: | Traeger |
| Categorie: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Greutate: | 0.09 kg |
| EAN: | 634868932403 |
| Conceput pentru modele: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22, Peletový gril Traeger Pro 780, Peletový gril Traeger Ironwood 650, Peletový gril Traeger Ironwood 885 |
| Dimensiuni: | 14,5 × 12,7 × 11 cm |
| Dimensiunile pachetului: | 15 × 13 × 11 cm |
| Greutatea pachetului: | 0,09 kg |
| Material: | Hliník |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
