Descrierea produsului nu este disponibilă
| Cod | Cod: R8WV100101 |
|---|---|
| Numele mărcii: | Traeger |
| Categorie: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Greutate: | 0.61 kg |
| EAN: | 634868932366 |
| Conceput pentru modele: | Peletový gril Traeger Pro 780 |
| Dimensiuni: | 73,7 × 40,6 cm |
| Dimensiunile pachetului: | 72 × 40 × 1,5 cm |
| Greutatea pachetului: | 0,61 kg |
| Material: | Hliník |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
