No product's description available
| Code | Code: R8WV100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Weight: | 0.61 kg |
| EAN: | 634868932366 |
| Designed for models: | Peletový gril Traeger Pro 780 |
| Materiál: | Hliník |
| Package weight: | 0,61 kg |
| Rozměry: | 73,7 × 40,6 cm |
| Rozměry balení: | 72 × 40 × 1,5 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
