No product's description available
| Code | Code: O3WV100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Peletové grily |
| Weight: | 79.8 kg |
| EAN: | 634868929021 |
| Další vlastnosti: | Technologie WiFIRE®, LCD displej |
| Hmotnost: | 66 kg (netto) / 79,8 kg (brutto) |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 8 kg |
| Other features: | Funkce TurboTemp |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry: | cca 127 x 68 x 138 cm |
| Rozměry balení: | cca 123 x 71 x 58 cm |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 76 × 48 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 76 × 18 cm |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
| Wheels: | 4 (2 with brake) |
| Zapalování: | Electric |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
