No product's description available
| Code | Code: C8WV100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Příslušenství ke grilům Traeger |
| Weight: | 0.09 kg |
| EAN: | 634868932403 |
| Designed for models: | Peletový gril Traeger Pro 575, Peletový gril Traeger Pro series 22, Peletový gril Traeger Pro 780, Peletový gril Traeger Ironwood 650, Peletový gril Traeger Ironwood 885 |
| Materiál: | Hliník |
| Package weight: | 0,09 kg |
| Rozměry: | 14,5 × 12,7 × 11 cm |
| Rozměry balení: | 15 × 13 × 11 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
