No product's description available
| Code | Code: 1UQW100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Peletové grily |
| Weight: | 85 kg |
| EAN: | 634868954269 |
| Další vlastnosti: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Režim Super Smoke, Systém Pop-And-Lock, Digitální ovládací systém |
| Další vybavení: | odkládací plochy |
| Grilovací plocha: | cca 6 260 cm² |
| Hmotnost: | cca 79 kg |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 11 kg |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry: | cca 119 × 170 × 68,5 cm |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 80 × 47 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 78 × 33 cm |
| Teplotní rozsah: | 82 °C až 260 °C |
| Wheels: | 4 kolečka |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
