No product's description available
| Code | Code: ZTQW100101 |
|---|---|
| Brand name: | Traeger |
| Category: | Peletové grily |
| Weight: | 75 kg |
| EAN: | 634868954245 |
| Další vlastnosti: | Technologie WiFIRE®, Systém EZ-Clean, Systém Pop-And-Lock, Digitální ovládací systém |
| Grilovací plocha: | cca 5 548 cm² |
| Hmotnost: | cca 70 kg |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 11 kg |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry: | cca 122 × 132 × 64 cm |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 70 x 47 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 70 x 32 cm |
| Teplotní rozsah: | 80 °C až 260 °C |
| Wheels: | 2 kolečka |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
