Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: X3WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 97 kg |
| EAN vonalkód: | 634868935282 |
| Csomag méretei: | cca 109 x 57 x 82 |
| Další vlastnosti: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Vnitřní osvětlení grilovací komory, Režim Super Smoke, Digitální ovládací systém |
| Egyéb felszerelés: | tárolóhelyek |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 9 kg |
| Kerekek: | 4 (ebből 2 fékes) |
| Méretek: | cca 150 × 64 × 122 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 56 × 46 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 56 × 25,5 cm |
| Súly: | 90 kg (netto) / 97 kg (brutto) |
| Teplotní rozsah: | 74 °C až 260 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
