Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: 04WV100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 117 kg |
| EAN vonalkód: | 634868935299 |
| Csomag méretei: | cca 140 × 57 × 82 cm |
| Další vlastnosti: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Vnitřní osvětlení grilovací komory, Režim Super Smoke |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 9 kg |
| Kerekek: | 4 (ebből 2 fékes) |
| Méretek: | cca 179 × 64 × 123 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 87 × 46 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 87 × 27 cm |
| Súly: | 110 kg (netto) / 117 kg (brutto) |
| Teplotní rozsah: | 74 °C až 260 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
