Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: 1UQW100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 85 kg |
| EAN vonalkód: | 634868954269 |
| Další vlastnosti: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Režim Super Smoke, Systém Pop-And-Lock, Digitální ovládací systém |
| Egyéb felszerelés: | tárolóhelyek |
| Grillezőfelület: | cca 6 260 cm² |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 11 kg |
| Kerekek: | 4 kolečka |
| Méretek: | cca 119 × 170 × 68,5 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 80 × 47 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 78 × 33 cm |
| Súly: | cca 79 kg |
| Teplotní rozsah: | 82 °C až 260 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
