Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kód | Kód: ZTQW100101 |
|---|---|
| Márka neve: | Traeger |
| Kategória: | Peletové grily |
| Súly: | 75 kg |
| EAN vonalkód: | 634868954245 |
| Další vlastnosti: | Technologie WiFIRE®, Systém EZ-Clean, Systém Pop-And-Lock, Digitální ovládací systém |
| Grillezőfelület: | cca 5 548 cm² |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 11 kg |
| Kerekek: | 2 kolečka |
| Méretek: | cca 122 × 132 × 64 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Rozměry hlavního roštu: | cca 70 x 47 cm |
| Rozměry horního roštu: | cca 70 x 32 cm |
| Súly: | cca 70 kg |
| Teplotní rozsah: | 80 °C až 260 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
