Grătar pe gaz El fuego - San Angelo 3, 8,4 kW
Vă prezentăm grătarul pe gaz El fuego - San Angelo, mic, dar inteligent, pentru prepararea rapidă a preparatelor la grătar.
Grătar pe gaz El fuego - San Angelo 3, 8,4 kW.
complet de gaz grătarului El Fuego - san angelo
- Grătar emailat
- Suprafață de încălzire din oțel inoxidabil
- Capac
- Termometru până la 430 °C
- 3 arzătoare principale
- Grătar parțial fabricat din oțel inoxidabil
- Aprindere automată piezo integrată în butoane
- Parte de depozitare pe laterale
- Recipient retractabil pentru grăsime
- Dulap practic (poate găzdui o butelie de gaz de 5 kg)
- Inclusiv furtun de gaz și reductor
- 2 roți
- GRATUIT reductor pentru conectarea regulatorului de presiune german la butelia de gaz folosită în Republica Cehă
- Se poate achiziționa husă de protecție: https://www.ohenvzahrade.cz/ochrany-kryt-na-gril/
Specificații grătarului pe gaz El Fuego - San Angelo
- Dimensiunile întregului grătar asamblat: cca 109,6 x 110,5 x 53 cm
- Suprafața grătarului: cca 51,5 x 37,5 cm (grătar emailat)
- Grătar de încălzire: cca 48,5 x 13,5 cm (oțel inoxidabil)
- Consum: cca 8,4 kW (3 arzătoare principale, fiecare cu o putere de 2,8 kW)
- Greutate: aproximativ 18 kg
De ce merită să alegeți grătarul nostru El Fuego - San Angelo?
Acest grătar pe gaz este fabricat conform standardelor înalte de calitate și respectă toate normele aplicabile pentru a asigura cea mai mare siguranță posibilă la grătar.
Grătarul pe gaz oferă o serie de avantaje față de grătarele pe cărbune. Printre principalele avantaje se numără confortul și caracterul practic. Puteți începe să pregătiți mâncarea în câteva minute, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la cenușă și puteți regla cu ușurință intensitatea flăcării.
Grătarul SAN ANGELO oferă suficient spațiu de depozitare, astfel încât să aveți toate ustensilele necesare la îndemână.
Datorită roților, grătarul este ușor de transportat.
Grătarele El-Fuego sunt echipate cu un furtun de gaz cu supapă conform standardului german, care nu este compatibil cu buteliile de gaz cehe obișnuite.
Pentru a vă scuti de griji, pentru clienții din Republica Cehă și Slovacia, includem la fiecare grătar GRATUIT furtun de gaz și reducție, datorită căreia grătarul poate fi conectat fără probleme la o butelie de gaz utilizată în mod obișnuit și utilizat imediat, fără a fi necesare modificări suplimentare sau achiziționarea de accesorii suplimentare. În alte țări, standardele de conectare pot diferi, dar reductoarele necesare sunt disponibile pe piața locală.
Încă nu e ceea ce căutați? Aruncă o privire la toate grătarele noastre aici. Cu siguranță veți găsi ceva pe placul dumneavoastră.
Alte articole de foc găsiți în categoria grătar, prăjire și gătit în natură.
| Cod | Cod: AY0581 |
|---|---|
| Numele mărcii: | El Fuego |
| Categorie: | grătare pe gaz |
| Greutate: | 21 kg |
| EAN: | 42503732205816 |
| Aprindere: | Piezoelectric |
| Categoria de gaz: | I3 B/P (50) |
| Consumul de gaz: | 612 g/h (3 arzătoare principale a câte 204 g/h) |
| Dimensiunea duzei: | arzător principal 0,70 mm |
| Dimensiuni: | 109,6 × 110,5 × 53 cm |
| Dimensiunile pachetului: | 67 × 49 × 52 cm |
| Greutate: | 18 kg (netto) / 20 kg (brutto) |
| Material: | fier, oțel, oțel inoxidabil |
| Performanţă: | 3 arzătoare principale (câte 2,8 kW), total 8,4 kW |
| Presiunea gazului: | 50 mbar |
| Rețea de încălzire: | 48,5 × 13,5 cm (oțel inoxidabil) |
| Suprafață de grătar: | 51,5 × 37,5 cm (grătar emailat) |
| Tip de gaz: | propan, butan și amestecurile lor |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
