Albi Mölkky - společenská venkovní hra

Neohodnoceno

Představujeme vám venkovní dřevěnou společenskou hru Mölkky od Albi.

 

Co dělat ve volné chvilce na zahradě? No přece hrát si :)

Skvělý způsob, jak aktivně trávit volný čas.

 

899 Kč
Skladem (>5 ks)

Albi Mölkky - společenská venkovní hra.

 

komplet venkovní hry Mölkky

  • Dřevěná bedýnka s lany pro snadnou manipulaci
  • 12x dřevěný kolík (očíslované)

 

SPECIFIKACE venkovní hry Mölkky

  • Rozměr celého balení: 32 cm (šířka) × 19 cm (výška) × 22 cm (hloubka)
  • Rozměr jednoho kolíku: výška 15 cm, průměr 5,5 cm
  • Materiál: dřevo

 

PROČ SE VYPLATÍ ZVOLIT Naši venkovní hru Mölkky?

Vítěz ankety Hračka roku 2014 v kategorii Venkovní a sportovní hračky. Hračka se umístila na 2. místě v kategorii Venkovní hračky v ocenění Hračka roku 2016.

Mölkky je původem finská hra, jejímž účelem je srážet na zemi postavené očíslované kolíky tak, aby bylo dosaženo požadovaného počtu bodů.

Mölkky je hra vhodná pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti. Úspěch ve hře je založen na kombinaci přesnosti házení a trošku i náhody. Vše, co potřebujete, je venkovní prostor - zahrada, park nebo trávník - pár přátel a sada kolíků Mölkky. A zábava může začít :-)

 

Pravidla hry

Hrací sada sestává z 12 dřevěných kolíků označených čísly 1 až 12 a z házecího kolíku. Na začátku jsou kolíky postaveny na zem těsně u sebe v rozložení o čtyřech řadách.

Hráči se střídají v hodech házecím kolíkem od čáry, která se umísťuje 3–4 metry od postavených kolíků. Pokud hráč shodí jediný kolík, získává počet bodů shodný s číslem na tomto kolíku. Pokud shodí kolíků více, získává tolik bodů, kolik kolíků shodil. Za shozený se považuje pouze plně ležící kolík, tj. rovnoběžný se zemí.

Po každém hodu se shozené kolíky opět postaví, a to na místě, kam dopadly. Z úvodní sevřené skupiny se tak stává soubor roztroušených kolíků.

Vítězem se stává hráč, jenž dosáhne přesně 50 bodů. V případě překročení této hranice se jeho zisk snižuje na 25 bodů. Pokud hráč třikrát za sebou neshodí žádný kolík, ze hry vypadává.

 

 

 

Ještě to není ono? Mrkněte na všechnu naši zábavu na zahradě zde. Zaručeně si vyberete.

 

Další zahradní potřeby najdete v kategorii zahrada.

Kód Kód: 1277
Jméno značky: Albi
Kategorie: Zábava na zahradu
Hmotnost: 5 kg