O NÁS – KDO JSME A PROČ TO DĚLÁME

Jsme rodinná firma

největší radost nám dělá čas strávený s rodinou a přáteli. K tomu samozřejmě patří dobré jídlo a pití.  a když si takové Jídlo nebo pití dokážeme vyrobit sami a podělit se o něj, tak je to vždy zážitek. protože do něj můžeme vložit kus sebe, svého srdce a  svých nápadů.

no a díky věcem, které nabízíme na našem eshopu bychom i vám rádi dali možnost dělat si věci po svém. 


Proč jsme se rozhodli sami prodávat udírny, domácí palírny a vše kolem domu a zahrady?

Sami hledáme způsoby, jak si domácí přípravu co nejvíce užít, hledáme na trhu to, co bychom si pořídili taky pro sebe my sami. Ono vlastně "bychom" je zbytečné. My si vždy nejprve stejně všechno vyzkoušíme sami, než něco začneme prodávat :-)  Rozhodli jsme se tímto usnadnit výběr podobným nadšencům a to, co tak rádi sami používáme, nabízet i Vám.

Co nás nejvíce baví:

  • uzení masa – celý proces od zpracování a dochucení masa až po čas s přáteli, kdy po očku kontrolujeme, jak se nám maso pomalu udí.
  • grilování masa – co by to bylo za léto bez grilovačky s přáteli, kdy se celou zahradou line vůně dřevěného uhlí, masa a kdy jde slyšet smích přátel?
  • příprava domácí pálenky, kdy můžeme zúročit plody naší zahrady a kdy přesně víme, co a ovoce tam máme. Baví nás zkoušet různé druhy ovoce a pak při rodinných sešlostech společně ochutnávat.
  • trávit čas v rodinném kruhu u krbu, který vytváří to správné teplo domova

Jak to děláme? 

  • Produkty pečlivě testujeme, než je zařadíme do nabídky, buď je používáme sami, nebo naši přátelé, kteří pro nás ochotně testují. K vám se tak dostanou osvědčené produkty, které nebudete mít důvod vrátit. že je toto správný směr vidíme v minimálním počtu vratek nebo reklamací. 
  • K našim zákazníkům jsme přátelští, vždy se snažíme ochotně pomoct a kdykoliv poradit.
  • Produkty nabízíme za velmi dobré ceny