Grătar pe gaz El fuego - San Jose 2, 5 kW
Vă prezentăm cel mai mic grătar pe gaz cu două arzătoare El fuego - San Jose 2 pentru prepararea rapidă a preparatelor la grătar.
Grătar pe gaz El fuego - San Jose 2, 5 kw.
complet de gaz grătarului San Jose 2
- Grătar fabricat din oțel inoxidabil
- Grătar din fontă
- Suprafață de încălzire din oțel inoxidabil
- Capac
- Termometru
- 2 arzătoare principale
- Aprindere automată piezo integrată în butoane
- Parte de depozitare pe laterale
- Dulap practic (poate găzdui o butelie de gaz de 5 kg)
- Inclusiv furtun de gaz și reductor
- 2 roți
- Două suporturi pentru agățat ustensile
- GRATUIT reductor pentru conectarea regulatorului de presiune german la butelia de gaz folosită în Republica Cehă
Specificații grătarului pe gaz San Jose 2
- Dimensiuni: aprox. 94 x 101,5 x 51 cm
- Suprafață de grătar: aprox. 41,5 x 33,5 cm
- Înălțime de lucru: aprox. 85,5 cm
- Rafturi laterale: aprox. 26 x 34 cm
- Putere: 5,0 kW (2 arzătoare a câte 2,5 kW)
- Consum de gaz: aprox. 364 g/h (2 arzătoare a câte 182 g/h)
- Tip de gaz: butan, propan și amestecuri (GPL)
- Categoria de gaz: I3 B/P (50)
- Arzător: oțel inoxidabil
- Aprindere: piezoelectrică
- Greutate: cca 13 kg
- Dimensiuni ambalaj: aprox. 47,5 x 37,5 x 46 cm
De ce merită să alegeți grătarul nostru San Jose 2?
Acest grătar pe gaz este fabricat conform standardelor înalte de calitate și respectă toate normele aplicabile pentru a asigura cea mai mare siguranță posibilă la grătar.
Grătarul pe gaz oferă o serie de avantaje față de grătarele pe cărbune. Printre principalele avantaje se numără confortul și caracterul practic. Puteți începe să pregătiți mâncarea în câteva minute, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la cenușă și puteți regla cu ușurință intensitatea flăcării.
Grătarul San Jose 2 oferă suficient spațiu de depozitare, astfel încât să aveți toate ustensilele necesare la îndemână.
Datorită roților, grătarul este ușor de transportat.
Grătarele El-Fuego sunt echipate cu un furtun de gaz cu supapă conform standardului german, care nu este compatibil cu buteliile de gaz cehe obișnuite.
Pentru a vă scuti de griji, clienților din Republica Cehă și Slovacia le atașăm la fiecare grătar GRATUIT furtun de gaz și reducție, cu ajutorul căreia grătarul poate fi conectat fără probleme la o butelie de gaz utilizată în mod obișnuit și poate fi utilizat imediat, fără a fi necesare modificări suplimentare sau achiziționarea de accesorii suplimentare. În alte țări, standardele de conectare pot diferi, dar reductoarele necesare sunt disponibile pe piața locală.
Încă nu e ceea ce căutați? Aruncă o privire la toate grătarele noastre aici. Cu siguranță veți găsi ceva pe placul dumneavoastră.
Alte articole de foc găsiți în categoria grătar, prăjire și gătit în natură.
| Cod | Cod: AY0204 |
|---|---|
| Numele mărcii: | El Fuego |
| Categorie: | grătare pe gaz |
| Greutate: | 15 kg |
| EAN: | 4250373202044 |
| Aprindere: | Piezoelectric |
| Arzătoare: | oţel inoxidabil |
| Categoria de gaz: | I3 B/P (50) |
| Consumul de gaz: | 364 g/h (2 arzătoare a câte 182 g/h) |
| Dimensiuni: | 94 × 101,5 × 51 cm |
| Dimensiunile pachetului: | 47,5 × 37,5 × 46 cm |
| Greutate: | 13 kg (netto) / 14 kg (brutto) |
| Înălțimea de lucru: | 85,5 cm |
| Material: | Oțel, fier |
| Putere nominală: | 5,0 kW (2 arzătoare de 2,5 kW) |
| Suprafață de grătar: | 1,5 × 33,5 cm (grătar din fontă, împărțit la mijloc) |
| Tip de gaz: | Butan, propan și amestecurile lor (GPL) |
| Zonă de depozitare laterală: | 26 × 34 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
