Browin 311007 - vertikální plnička klobás pro 2,5 kg masa

Neohodnoceno

Vertikální plnička klobás pro 2,5 kg masa. Ideální pomocník pro domácí zpracování masa. 

1 999 Kč
Skladem (>5 ks)

Nenahraditelný pomocník při domácí výrobě uzenin – vertikální plnička se skvěle hodí pro přípravu domácích uzenin.
Vysoká kvalita – plnící válec je vyrobený z nerezové oceli. Součástí sady je také speciálně navržený píst odolný proti zlomení s odvzdušňovacím ventilem.
4 plnící nádstavce  – náš produkt se vyznačuje nejen promyšleným designem, ale také užitečným příslušenstvím, včetně 4 plnících nástavce různých velikostí, díky kterým připravíte uzeniny o průměru 14 mm, 18 mm, 21 mm a 25 mm.
Snadná údržba – výrobek je nenáročný na údržbu – před každým použitím je třeba plničku důkladně umýt a poté na její vnitřní povrch natřít lžičkou jedlého oleje, který zajistí správný chod pístu a prodlouží životnost plničky přístroj.
Pohodlné použití – díky vertikálnímu uspořádání válce a také velké kapacitě (až 2,5 kg masa) je plnička velmi pohodlná na použití a s její pomocí připravíte střední porci vašeho oblíbeného pokrmu najednou.


Sníte o domácích uzeninách bez konzervantů a zbytečných chemických přísad? Naše vertikální plnička je nepostradatelné zařízení, které se jistě bude hodit při výrobě domácích uzenin. Díky vysoké kvalitě nerezové oceli, ze které je plnicí válec vyrobený, stejně jako promyšlená konstrukce a speciálně navržený píst odolný proti ohybu. Píst je navíc vybaven odvzdušňovacím otvorem, díky kterému je vzduch vytlačován z pod pístu, nikoli do střeva. V sadě s naší pěchovačkou najdete 6 nástavců různých velikostí, které vám umožní vyrábět domácí výrobky o průměrech od 14 mm do 35 mm.
Před každým použitím je třeba plničku důkladně umýt a na její vnitřní povrch potřete lžičkou kuchyňského oleje. To je nezbytné pro zajištění správné funkce pístu a prodloužení životnosti zařízení.

Sada obsahuje:

- plnička

- 4 nástavce v různých velikostech: 14, 18, 21, 25 mm,

- upevňovací závit pro montáž nádstavců,

- klika, šroub pro připevnění kliky,

- šroub pro montáž plničky na desku stolů různé tloušťky,

- návod k použití.

 

Rozměry:

Rozměry 49 x 16 x 22 cm

Délka nádstavců:

149 mm

 

 

Délka: 16 cm
Šířka: 22 cm
Výška: 49 cm
Hmotnost: 2,4 kg
Typ plničky: vertikální

Kapacita: 2,5 kg

Kód Kód: 1080
Jméno značky: Browin
Kategorie: Příprava a zpracování masa
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Váha:: 2,5 kg
Typ plnění:: vertikální
Kapacita plničky:: 2,5 kg