Festovní gril na dřevěné uhlí Dagr - G1315

Neohodnoceno

Představujeme vám náš velký a opravdu kvalitní gril DAGR s odkládací policí, odklápěcím víkem a velkým roštem Vás určitě nezklame!

Tento gril jsme si sami navrhli a taky vyrobili podle našich vlastních náročných požadavků na kvalitu a rozhodně vydrží hoooooodně dlouho.

 

 

2 999 Kč –13 % 2 599 Kč
Skladem (>5 ks)

Náš festovní gril na dřevěné uhlí Dagr.

 

komplet festovního grilu dagr

 • Gril z plechu o tloušťce 2 mm ošetřen žáruvzdornou barvou odolnou teplotám až 600 °C
 • Druhý nelakovaný plech o tloušťce 1,8 mm
 • Chromovaný rošt z drátů tloušťky 5 mm
 • 4 úrovně nastavení roštu
 • Po stranách roštu dřevěná madla
 • Místo pro grilovací jehlu
 • 4 nohy s odkládací policí
 • Odklopná poklice
 • Rukojeti pro snadnou manipulaci grilu

 

specifikace festovního grilu dagr

 • Barva: černá matná
 • Rozměry roštu: 60 x 25 cm
 • Rozměry grilu: š 61,5 x v 95 x h 33 cm
 • Hmotnost: 10 kg

 

Proč se vyplatí zvolit náš festovní gril dagr?

A je to konečně tady! Náš vlastní gril! Jak jsme si ho vymysleli, tak jsme si ho vyrobili. A Protože je to fakt dělo, tak věříme, že potěší i Vás.

Dlouho nám nedalo spát to, že běžně prodávané grily jsou z tenkého plechu a vydrží maximálně 2 sezony, nebo jsou zbytečně drahé. A tak jsme si prostě vyrobili svůj

Podle našich představ. Z hrubého plechu. Pro zesílení vložili ještě jeden plech do topné části. Udělali jsme jej dost vysoký, takže z pohledu ergonomie je pro středo Evropana grilovaní mnohem pohodlnější, než se stále ohýbat. Maximálně snadná montáž (jen 8 šroubků – fakt nic víc) potěší každého, kdo chce prostě koupit a hned grilovat. Velký a pořádně silný rošt který nepropálíte, ani kdyby jste se hodně snažili je další super výhodou. Dřevěná madla, 4 úrovně nastavení roštu, místo pro grilovací jehlu + odkládací police. A na závěr naše vychytávka, která tenhle gril posouvá na úplně jiný level: odklopné víko, které plní částečně funkci trouby a pomáhá při propékání masa a vrací teplý vzduch na grilovaný pokrm i z horní části, ale zároveň nezadusí oheň tak, jako klasická poklice.

Garantuji, že budete spojení.

Hlavní výhodou grilu DAGR je jeho kvalitní provedení. Toto nelze srovnávat s levnou čínskou konkurencí. Tloušťka plechu 2 mm a ošetření žáruvzdornou barvou odolnou teplotám až 600 °C jasně mluví ve prospěch naší výroby. Gril je stabilní, pevný a rozhodně Vám vydrží dlouhá léta sloužit v plné parádě.  

Zahradní gril má velkou a prostornou část pro dřevěné uhlí, která je pro delší životnost grilu ještě vyztužena druhým nelakovaným plechem o tloušťce 1,8 mm. Chromovaný rošt je vyroben z drátů o průměru 5 mm. Tohle prostě používáním nepropálíte! Výšku grilovacího roštu lze regulovat na 4 úrovních. Grilovací rošt má z vnější strany grilu madla, která jsou ze dřeva a tím chrání ruce proti popálení při manipulaci s roštem.

 

Pro lepší vedení a zachování tepla a ochranu proti nepřízní počasí je možno gril uzavřít víkem, které je snadno výklopné a je přichyceno ke grilu. Tedy nemusíte jej nikde odkládat, což jistě oceníte. 

Výška grilu je optimální pro snadnou manipulaci během grilování.

Gril je vybaven madly, pro snadné přenášení.

Konstrukce grilu má velkou a odolnou polici na odložení připravených pokrmů nebo grilovacího náčiní.

 

 

 

Ještě to není ono? Mrkněte na všechny naše grily zde. Zaručeně si vyberete.

 

Další ohnivé potřeby najdete v kategorii grilování, opékání a vaření v přírodě.

 


Kód Kód: 1315
Jméno značky: OHENVZAHRADE.CZ
Kategorie: Grily
Hmotnost: 10 kg