Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
| Art.-Nr. | Artikelnummer: 34WV100101 |
|---|---|
| Markenname: | Traeger |
| Kategorie: | Peletové grily |
| Gewicht: | 112.9 kg |
| EAN: | 634868935367 |
| Další vlastnosti: | Systém EZ-Clean Grease + Ash Keg, Technologie WiFIRE®, LCD displej, Vnitřní osvětlení grilovací komory, Režim Super Smoke, Technologie Downdraft Exhaust, Bluetooth sonda Traeger x Meater |
| Druhé grilovací patro: | Každé grilovací patro 1561 cm² |
| Gewicht: | 108 kg (netto) / 112,9 kg (brutto) |
| Hlavní grilovací plocha: | 2555 cm² |
| Kapacita zásobníku na pelety: | 10 kg |
| Maße: | 150 x 64 x 130 cm |
| Napájení: | 230 V |
| Paketabmessungen: | cca 110 x 59 x 122 cm |
| Palivo: | Dřevěné pelety |
| Räder: | 4 kolečka |
| Sonstige Ausstattung: | Lagerbereiche, Indukční vařič Traeger na boční části |
| Teplotní rozsah: | 75 °C až 260 °C |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
